KURUMSALYüksek verimliliğe sahip ve genetik yapısı sağlam süt ineklerinden, protein ve yağ değerleri yüksek katkısız çiğ süt üretimi amacıyla Tekirdağ ili Hayrabolu İlçesinde 2007 yılında faaliyetine başlayan firmamız 2011 yılına kadar ürettiği sütün tamamını çiğ süt işleme tesislerine satarken, doğal köy sütü tüketiminde artan talebe paralel olarak üretiminin tamamını nihai tüketiciye aracısız olarak tedarik eden bir yapılanmaya gitmiştir.

Canlı hayvan varlığını yüksek verimliliğe uygun altyapı ve eğitimli çalışan profili ile en uygun koşullarda geliştiren firmamız, kaliteli büyükbaş ırkından elde edilen süt ve süt ürünlerinin bölge ve yakın illere dağıtımını gerçekleştirmek amacıyla teknolojik altyapı,eğitimli insan kaynakları ve soğuk zinciri muhafaza etmeye uygun lojistik dağıtım yatırımlarıyla sektörde örnek gösterilen bir konuma ulaşmıştır.

Tekirdağ, Edirne ve İstanbul illerinde abonelik sistemi dahilinde müşterilerine günlük doğal çiğ süt dağıtımı yapan firmamız, Trakya Bölgesinde planlanan yeni çiğ süt üretim tesisi yatırımının tamamlanması ile faaliyet alanını genişletmeyi hedeflemektedir. KALITE ANLAYIŞIMIZ